NASZE REALIZACJE W AFRYCE

URBANIZAÇÃO BOA VIDA

Urbanização Boa Vida (UBV) to największy prywatny projekt nieruchomościowy w Angoli. Inwestycja ma łączną powierzchnię 722 000 m² i składa się z 5 niezależnych osiedli z 4 typami domów jednorodzinnych. Na osiedlu są też lokale usługowe, sklepy i szkoła.

INFINITY I

Infinity Residence to 44 domy w zabudowie blizniaczej w bardzo wysokim standardzie. Osiedle znajduje sie w prestiżowej dzielnicy Luandy i posiada też wspólną przestrzeń dla mmieszkańców – boisko do koszykówki i siłownie.

INFINITY II

Osiedle Infinity II to kontunuacja projeku w innej lokalizacji. Kolejne 50 domów dla klientów którzy nie zdązyli z zakupem w pierwotnej lokalizcji.

CAMAMA

Projekt Camama to proste, funkcjonalne, wyposażone w podstawowe udogodnienia domy wykonane na dużym osiedlu nieco na uboczu Luandy. Wyzwaniem było zaprojektowanie ciekawego architektonicznie osiedla dla naszych mniej zamożnych klientów zapewniającego wysoki komfort mieszkania dla całej rodziny.

VILLE VERMONT

Ville Vermount duże nowoczesne osiedle przeznaczone dla ekspatów oraz klasy wyższej. Klikadziesiąt domów w nowoczesnej architekturze wykończone pod klucz.

SOLIDA PLAZA

Sólida Plaza – nowoczesna, energooszczędna przestrzeń biurowa.

VEREDA DAS FLORES

Vereda das Flores – jedna z pierwszych realizacji nazego partnera i klienta w Angoli. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jej powstaniu przy dostawie kilkunastu elementów wykończenia wnętrza.

HIPICUS

Hipicus – zespół 100 domów wraz z basenem oraz częścia sportową dla mieszkańców. Na tym osiedlu pomagaliśmy naszemu klientowi w wykończeniu kilkunastu domów. Zaprojektowaliśmy indywidualne wykończenie wnętrza oraz dostarczyliśmy z Polski materiały i meble.

REAL PARK

Real Park to kilkadziesiąt domów położonych niedaleko plaży. Uczestniczyliśmy w projekcie przez dostaczanie materiałów budowlanych i wykończeniowych dla domów oraz zlokalizowanego na osiedlu salonu SPA.